19. 10. 2019 Chotěšov Čekišó, Ifa Rock

Čekišó jako host na křtu rockové Ify 19.10.2019

Chotěšovská Ifa vypustila nové album To jsme my

V sobotu večer jsme se zúčastnili významné události rockové skupiny Ifa, která v chotěšovském Národním domě pokřtila třetí titul ve své hudební kariéře.
Oficiální report je jako obvykle na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s další galerií.

Čekišó

Plzeň / punk rock 'n' roll / 2004

Rozjezdová kapela to neměla v Národňáku jednoduché. Přes slušnou návštěvu se parket ne a ne zaplnit, ale i tak dokázali navodit dobrou bigbítovou pohodu. A to jak covery, tak vlastní tvorbou, ze které bych jmenoval povedený song Křižovatka cest.

Ifa Rock – před křestem

Přestavba aparatury byla otázkou chviličky a poté nastoupila domácí formace Ifa. V playlistě nemohly chybět kousky z nového alba To jsme my (2019) včetně věcí z předešlého CD Expedice za hranice vesnice (2016).

Ifa Rock – křest a zábava

V půli první série přišlo na pořad večera pozvání kmotrů – Pepy Smačka a Míry Loudy. Dlouho očekávané odzátkování bublinek se stalo dílem okamžiku a za potlesku publika bylo album řádně zalité. Křest se povedl na výbornou, několik slov s přáním mnoha úspěchů v našláplé rockové cestě a zábava pokračovala plným proudem do pozdních nočních hodin.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace