31. 8. 2019 Plzeň Doupov,Laid to Waste, Mallephyr, Dysangelium, Nornír (Německo), Trollech, Holy Moses (Německo)

Armageddon Of Decibels vol. 2 v Plzni 31.8.2019

Festival tvrdé muziky na Kalikovském mlýně

V sobotu jsme se vydali do Plzně, kde se ve velice příjemném prostředí konal druhý ročník ostrého festivalu s mezinárodní účastí. Na prknech se tu vystřídaly kapely z horních pater zástupců jednotlivých stylů, což se projevilo na slušné návštěvě upraveného areálu.
Podrobnější oficiální report je jako obvykle na hudebním serveru Music Gate.cz.
Dodatečně (5.9.2019 večer) přidávám odkaz na další report zveřejněný na Hudební knihovně.cz.

Doupov

Klášterec nad Ohří / thrash metal / 2011

Skupina představila výtah z vlastní tvorby opěvující Doupovské hory. V každé skladbě byl kus historie přetavený do thrashové podoby a jako rozjezdovka splnila úkol na jedničku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Laid to Waste

Plzeň / thrash speed / ???

Plzeňáci vypálili ostrými hned s úvodními akordy. Anglické texty podpořené hutnou muzikou sklízely zájem kousek od kousku a potlesk v závěru byl určitě zasloužený.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Mallephyr

Rokycany, Plzeň/ black death / 2014

Muzikanti napříč obrovskému horku neodložili kožené součásti ošacení a v black metalovém duchu zahráli spoustu věcí ze dvou vydaných alb. Emotivní přednes anglicky zpívaných věcí opět sklidil aplaus na otevřené scéně.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Dysangelium

Pardubice / death metal / 2011

Kapela si v minulosti střihla koncerty na pódiích společně se špičkami představitelů tohoto stylu. Dnes potvrdili svůj um a představili třetí album v řadě, které v současnosti širokému posluchačstvu nabízejí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Nornír

Freiberg (Německo) / black metal / 2014???

Dnes první zástupce německého blacku. Dle namalovaných obličejů, nezbytných doplňků a ohně na scéně bylo jasné, že se začíná přitvrzovat. Výkon smíšené formace odpovídal poptávce po jejich koncertech na mezinárodních festivalech.

Trollech

Plzeň / black / 1999

Plzeňská skupina má velice obsáhlou sbírku nosičů vydaných během svého působení v kalných hudebních vodách. Opět nezbytné malování, kapuce na hlavách a hutná muzika, která nenechala v klidu snad nikoho v okolí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Holy Moses

Aachen (Německo) / thrash metal / 1980

Zlatý hřeb a třešinka na dortu Armageddonu. Zpěvačka fungující v kapele jako jediná od jejího založení 1980 nechala na pódiu hodně ze sebe. Zaplněný prostor všude tam, kam oko dohlédlo, byl důstojnou kulisou záživného bloku. V něm si Sabina Classen k závěrečné skladbě pozvala na jeviště několik fanynek z prvních řad, které jí při posledním kousku doprovodily.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace