18. 5. 2018 RC Sklep Spálené Poříčí A5, Purnama, InnerSphere

Amnesia Tour 18. 5. 2018

Metalový večer ve společnosti pohodových lidí a hutné muziky

V pátek jsem se byl podívat v hudebním klubu Sklep Spálené Poříčí, kde si tento večer dali dostaveníčko příznivci tvrdé a nesmlouvavé metalové muziky. Je pravda, že se během koncertu Sklep zcela nezaplnil, přesto si hosté se členy jednotlivých formací dokázali vytvořit tu pravou metalovou pohodu. V ní nemohli chybět vrtule, házení hlavami či rotující mlýnice. Všechna čest kapelám, fanouškům i personálu za uspořádání akce, která se stala jednou ze zastávek dlouhé šňůry na podporu alba plzeňských InnerSphere s názvem Amnesia.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

A5

Týn nad Vltavou / thrash-metalcore / 2005

Sehraná parta rozjela párty s muzikou, která vytáhla na parket vše, co se v klubu právě nacházelo. Ostatně, tak to bylo po celý večer – nikdo tu nepostával v koutě, každý si chtěl užít to, proč sem přišel. Parádní přednes jejich tvorby a vlnící se přední řady dodávaly punc setu s pořadovým číslem jedna.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz

Purnama

Turnov / death-metal / 2011

Trošku jiný styl, obrovské nasazení, výrazné malování v obličejích a na tělech, oheň na lebce berana – toť stigmata jejich hudebního bloku. Skvělé vystoupení podporované metalovým kotlem by mohlo být ozdobou daleko větších festivalů tohoto žánru.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz

InnerSphere

Plzeň / melodic-death / 2015

Kapela, z jejíhož popudu celá šňůra vznikla, dokázala svým vystoupením odpovědět na otázku, proč je mezi metalisty tak oblíbená. Melodický death, sóla i zpěv do sebe parádně zapasované ukázaly, že tento styl není pouze okrajový, ale má mnoho příznivců a fanoušků napříč všemi generacemi. V hodinovém setu představili většinu songů z nového alba. Některé kousky se zadíraly pod kůži a jistě zůstanou dlouho v paměti všech, kteří si přišli do Sklepa užít parádní večer.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace