3. 7. 2021 Podhájí Cliché, ErozE, Sifon Originál

Zajímavý line up festivalu v Podhájí 3.7.2021

Na open air stage se představily tři rockové skupiny

Otevřená scéna upraveného areálu v Podhájí u Horšovského Týna přivítala na svých prknech tři kapely, které zde prezentovaly hlavně autorskou tvorbu. Hosty potěšily jak předvedeným výkonem, tak neopakovatelnou festivalovou atmosférou, byť akce neměla rozměry velkých hudebních přehlídek.
Další report je k nahlédnutí na serveru Music Gate.cz.

Cliché

Rokycany / pop-rock / 2015

Rokycanská parta toho za dobu existence stačila udělat poměrně dosti. Z bohaté vlastní tvorby přetavila některé songy do dvou EP – Mezi Vlky (2018) a Ve stínu světla (2021). Zahráli na výbornou a osobně obdivuji kytaristu Lukáše Oulíka, který z tohoto setu přestoupil vzápětí do druhého kola s následující formací.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

ErozE

Staňkov / rock / 2019

Ze Staňkova to do Podhájí neměli muzikanti daleko. S sebou si přivezli zaplněný playlist a řadu fanoušků, kteří jim dokázali vytvořit parádní kulisu vyvedeného bloku. Hudební vyzrálost byla na členech skupiny zřetelně vidět a potlesk v závěru si po právu zasloužili.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Sifon Originál

Plzeň / rock

Závěr večírku si vzala za své oblíbená rocková parta Sifon OriginálVaškem Šelmátem. Křestní list skupiny sahá do 1979, přičemž současná podoba kapely se ustálila po personálním zemětřesení 2017. Dnes se tu éterem rozléhaly již zlidovělé vypalovačky v té nejvyšší kvalitě a pod pódiem začalo býti celkem těsno. Každý si chtěl naplno užít koncert parádní muziky přímo u zdroje.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace