27. 5. 2022 Vlčtejn, Pod hradem Gallileo, Argema

Úvod open air sezóny na Vlčtejně měl rockový náboj 27.5.2022

Na pátečním koncertě se podepsalo nevyzpytatelné počasí

O tom, že venkovní akce začínají mít převahu nad těmi vnitřními, se přesvědčujeme už více jak měsíc. Páteční koncert pod hradem Vlčtejn tuto skutečnost potvrdil, byť se upravený areál ne zcela zaplnil. V programu rockového večírku, pod patronací hlavního pořadatele Pana Ká, jsme si zazpívali jak s blovickým Gallileem, tak doprovodili zásadní věci z repertoáru oblíbené Argemy.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Gallileo

Blovice / rock / 2004

Výrazná kapela z Blovicka se se na podobných akcích objevuje čím dál častěji. Svojí tvorbou a výkonem oslovuje širokou posluchačskou základnu od 2004. Na triku má pět řadových alb, která jsou základem obsáhlého playlistu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Argema

Uherské Hradiště / rock / 1982

Oblíbená a známá skupina, jejíž repertoár je plný hitovek masírujících posluchače ze všech dostupných médií. Sympatičtí muzikanti si pro vlčtejnské publikum připravili průřez tvorby a snad každá skladba měla hlasitý doprovod. Ruce nad hlavami a potlesk byly odměnou za každý odehraný song, jež tu zazněl. Letos vydali zatím poslední album Vzpomínky na "Bobra" uzavírající dlouhý soupis jejich hudebních nosičů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace