28. 5. 2022 Beroun, RC Prdel Urtica, Nukleární Hovada

Urtica a Nukleární Hovada v RC Prdel Beroun 28.5.2022

Po delším čase jsme zavítali do známého RC na výběrový line up

Velkým lákadlem, myslím nejen pro nás, byl avizovaný program sobotního večera. Jediný koncert v punkovém stylu letošní sezóny nabídl dvojici kapel, které si svými repertoáry přijely rozšířit posluchačské základny. Mohu potvrdit, že alespoň v našem případě uspěly.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Urtica

Praha / punk / 2018

Pražská skupina Urtica, se zpěvačkou Barčou, vyjela na zteč berounského klubu s anglicky zpívanými texty. Byť tímto jazykem určitě nedisponuji, styl a přednes měly ty správné grády. Kapela připravuje klasickou lisovanou placku Sharper Than Ever, jejíž obsah si již teď můžete poslechnout na portále Spotify.com. V RC zanechali muzikanti zřetelnou stopu a jistě se tu neobjevili naposledy.
Odkaz na portál Spotify.com.

Nukleární Hovada

Jičín / punk rock / 2007

Jičínská kapela Nukleární Hovada si na místní scéně zahrála poprvé a to s dosti značným úspěchem. Do povědomí spousty fans úderné muziky se zapsala vypuštěním klipu Rumová Země (5.10.201), který na You Tube sklízí zaslouženou pozornost. Skladba je součástí stejnojmenného alba, jež si fans můžou u muzikantů objednávat od loňského roku. Ještě přidám palec nahoru za výkon Terky, která si tu s kapelou střihla první část hudebního bloku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace