4. 6. 2022 Strašice, U Andělů Adult Misery - AM, M3TA – Třetí meta, Stars Are So Far

U Andělů se umí bavit – sobotní koncert toho byl důkazem 4.6.2022

Punkový open air festiválek ve Strašicích

V sobotu odpoledne jsme dali přednost před mnoha městskými a pivními slavnostmi návštěvě malé, ale dobře zvládnuté akci ve Strašicích. Na nevelkém krytém pódiu hostince U Andělů se konal hudební minifestival, kde se z avizovaných čtyř kapel představily bohužel jen tři. Přesto si do areálu u Dvorského rybníka našlo cestu věrné publikum, jež dodalo každé vystupující formaci tu správnou atmosféru. Velký závěr s pořadatelskou skupinou Stars Are So Far pak měl strhující finále.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Adult Misery – AM

Plzeň / punk-rock, alternative

Plzeňský zástupce svižné muziky Adult Misery měl nelehký úkol – rozjet strašickou párty a rozproudit krev v obecenstvu, které si mejdan přišlo užít. Kapela v roce 2021 natočila pilotní klip k EP Lampy (2020), jehož přímý přenos na místní scéně nemohl chybět. S odstupem času a dle pohybu před stage mohu jen potvrdit, že svou práci odvedli muzikanti na výbornou. Palec nahoru za obrovské hudební nasazení.

M3TA – Třetí meta

Třebíz / pop-punk / 2007

Asi nejdelší cestu na strašický koncert absolvovala skupina M3TA z obce Třebíz. Muzikanti tu představili parádní set plný pohybu, kytarových křížů a oku lahodících pódiových scén. Určitě tu zanechali velice dobrý hudební dojem a pevně věřím, že ze svého kapelního merche prodali alespoň několik placek zhmotňujících jejich tvorbu do dvou EP - Všechno co jsem řekl (2017) a Život (2021).
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Stars Are So Far

Strašice / pop-punk

Domácí kapela s domácím publikem – co více si přát na závěr postupně kulminující akce? Uvolněné publikum vytvořilo před stage plnohodnotný kotel a pódium tak zažilo promíchávání fanoušků se svými hrajícími favority. V sestavě strašické skupiny Stars Are So Far se mimo kmenového tria blýskli i dva hosté střídavě u kytary a basy. Z beden pak, kromě osvědčeného playlistu, zazněla i novinka Srdce neposlouchám, která by se měla stát součástí připravovaného dalšího EP. Vše oceněno potleskem včetně přenášení zpěváka na ramenou věrných fans.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace