19. 10. 2018 Lhota u Příbramě AnnAnna’s, Zajetí Kouře, Thrashing Machine

Thrashem nabitá Středočeská Minitour 19. 10. 2018

Ostrý metalový koncert ve Lhotě u Příbramě

V pátek večer jsem vyrazil do končin námi neprobádaných – do stylového motorkářského klubu Bunggrr ve Lhotě u Příbramě. Cesta proběhla bez problémů, troška hledání ve zmíněné obci a chvíli před koncertem jsem již posedával v originálním prostředí bývalého objektu Civilní ochrany. O tom, k čemu betonový kryt sloužil v dobách minulých, není pochyb. Popisky dveří, rozvody vzduchotechniky s obrovskými filtry, sem tam pověšená plynová maska. Částečně podzemní budova je dnes v soukromých rukou a o hudební akce tu rozhodně není nouze.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

AnnAnna’s

Příbram / thrash metal / 2011

Název kapely byl vytvořen z křestních jmen bývalých zpěvaček, které již s příbramskou partou nevystupují. Na kontě mají vydání dvou titulů, přičemž EP Spider vyšlo vloni (2017). Z dřívějších coverů přeřadili na vlastní tvorbu, přesto si občas nějakou známější pecku rádi stříhnou. V závěru galerie jsem přidal několik snímků pro ilustraci prostředí částečně upraveného Bunggrru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na hudebním portále Bandzone.cz.

Zajetí Kouře

Praha / metal / 2007

Skupina se smůlou na posty jednotlivých nástrojů – současná podoba se ustálila až v roce 2016 a o rok později (2017) vydali titul Vyřešíme si to sami! Pódium neustále zahaleno oblaky umělé mlhy potvrzovalo výstižné jméno sympatické party. V plánu mají práci na novém albu, dnes jsme si poslechli báseň prezentovanou zpěvákem Kloboukem.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na hudebním portále Bandzone.cz.

Thrashing Machine

Šestajovice / progresive-thrash / 2011

Nejsem angličtinář jako textaři z kapely, přesto volný překlad zvládnu. A jako dobře namazaná mašina šlapal celý jejich blok. Propracovaná až vymazlená muzika jistě zanechává zřetelnou stopu všude tam, kde se objeví. U mne palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na hudebním portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace