21. 7. 2012 Budislavice Brumendo

Taneční zábava v Budislavicích 21. 7. 2012

Celý večer byla pohoda a jako vždy, odcházeli jsme jako jedni z posledních

V sobotu jsme se zúčastnili taneční zábavy v Budislavicích U Křížů. Na plakátech byla pozvánka na kapelu Brumendo, tak jsme vyrazili, vždyť jsme na nich ještě nikdy nebyli. Po 19 hodině jsme byli v hostinci kromě šenkýřů a kapely jediní! Postupně se sešlo ještě pár lidí, ale málo. Pořadatelé ani nevybírali vstup, pouze obešli návštěvníky a každý dal, co uznal za vhodné. Kapela to vzala také sportovně, měla to jako ostré zkoušení.
Brumendo hráli spíše country, několik sérií však bylo z jiného soudku. Nakonec se zábava docela zdařila, až na poloprázdný sál. Dokonce jsme dostali od šenkýřky malou večeři, řízeček se salátkem, abychom vydrželi déle. Paráda!
Samozřejmě jsme odcházeli až k ránu. Kromě šenkýřů, kytaristy a pár jemu věrných bylo prázdno. Cestou domů jsme si užili! Vyhýbání se loužím potmě není žádná sranda, zvlášť když se vám pod nohy pletou žáby. Pršelo dost, ještě dnes (v pondělí) suším na balkoně sobotní oblečení.
Perlička. Jím řízek. Je sranda, povídá se a tak přidávám komentář: "Hm, smaženo na olivovým oleji; hm, jemná sušická strouhanka; hm, klatovská vepřová kýtečka." Dostala mi otázka vzápětí: "A jak jsi poznal sušickou strouhanku?" Následoval výbuch smíchu.
Další článek a fota jsou na Ml. Smolivci v Událostech .

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace