1. 3. 2019 Kramolín u Nepomuka Septic People, Alkehol

Sudová přitažlivost Live tour – Kramolín 1.3.2019

Rockový koncert v Hospodě U Kubátů

V pátek večer jsme se vypravili do Kramolína u Nepomuka do místní Hospody U Kubátů. V těchto končinách jsme nebyli dlouhou řadu let a tak jsem byl poměrně dosti zvědavý, jak to tu chodí v současnosti. Již při vstupu do kulturního zařízení se mi vybavily vzpomínky na tancovačky, které jsme si tu užívali, a mohu říci, že sál s přilehlým výčepem nedostaly podstatných změn. Samozřejmě, kromě těch kosmetických. Příjemné prostředí a natěšení hosté byli, jsou a doufám, že budou součástí koloritu na těchto místech i v časech příštích.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Septic People

Horšovský Týn / hard rock n´roll / 2010

Jako první se čelem k neustále přicházejícím hostům postavila skupina Septic People. V nedávné době u nich došlo v sestavě k podstatné změně – na post basové kytary přišel Tomíno, který se dnes ze zdravotních důvodů musel omluvit. Záskoku se ujal bývalý basák Filek, na jehož výkonu bylo nádherně vidět, jak si koncert s bývalými parťáky užívá. Saša Fedorov od mikrofonu prezentoval to nejlepší, co kapela v domácí kuchyní uvařila a potlesk v závěru byl odměnou za vydařený úvodní set.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Alkehol

Praha / rock-punk / 1991

Druhým aktérem pátečního mejdanu byl pražský Alkehol. Skupina, zvyklá na plné arény a našlapané sály zahrála v čele s Otou Herešem většinu skladeb z posledního alba Sudová přitažlivost (2018). Na podporu zmíněného CD jela kapela loňskou šňůru a letos ve zteči českých kulturních stánků pokračuje. Sympatický od obou skupin byl stoprocentní výkon, i když sál lidmi právě nepřetékal. O to bezprostřednější byla atmosféra a doslova fyzický kontakt muzikantů s rozpáleným kotlem na hraně nízkého pódia. Parádní akce a jsem moc rád, že jsem mohl být nepatrnou součástkou tohoto dobře promazaného rockového stroje.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace