7. 4. 2023 Přeštice, Stodola Brenda 5, Don´t Panic, Maniac

Stodola Přeštice – zastávka na šňůře Full House Tour 2023 dne 7.4.2023

Punk-rockový večer ve známém multižánrovém klubu

Páteční večer v přeštické Stodole měl na programu vystoupení tří formací, jejichž repertoáry přesahují do několika hudebních žánrů. Punk, rock, pop – vše v dárkovém balení s podporou ostrých světel, neustálé mlhy a vyladěným zvukem v režii Jardy Kočárka.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na webu Hudební knihovna.cz.

Brenda 5

Nepomuk / crossover-rock / 1994

S nepomuckou Brendou 5 se na koncertních výjezdech občas potkáváme – pokaždé jsou to velice slušně odehrané koncerty. Domácí dílna prezentovaná Bůžou u mikrofonu je líbivá a na Nepomucku dosti známá. Svým setem dokázali muzikanti navodit tu správnou atmosféru, která se pak celým večerem linula jako dlouhá zlatá nitka. Ještě přidám odkaz na koncert dne 19.11.2022 v jejich domovském přístavu, kde zahráli po boku Kabát revivalu Plzeň.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Don´t Panic

Přeštice / punk rock / 2014

Také s touto sympatickou partou se naše cesty sem tam protnou. Není to tak dávno, co jsme si jejich koncert užili právě zde, na stodolních prknech (odkaz). Také není tajemstvím, že si kapela prošla významnou změnou na postu zpěváka, kde se o prezentaci v současnosti stará Daniel Král. Široká podpora početných fans pak dodávala vystoupení glanc a viditelně si jej užívaly oba tábory – na jevišti i ti pod ním.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Maniac

Praha / punk-pop / 2011

Ani tato pražská kapela pro nás nebyla neznámým pojmem. Naposledy jsme se potakali na prknech berounského klubu Prdel ještě na staré adrese (zde je odkaz), kde si Maniac střihl koncert se Štěpánem Soukupem ze zakázanÝhoovoce. Zde v Přešticích předvedli muzikanti nabitý blok plný pohybu, skoků a známých skladeb. Na pódiu si s Jiřím Barešem jeden song odzpíval jako host fanoušek z první linie – známka dobré muziky a hlavně oblíbenosti kapely i v těchto končinách.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace