21. 5. 2022 Osvračín, zámecká zahrada DOA rock, Zvlášňý škola

Sobotní Osvračínské rockové léto – povedená akce 21.5.2022

Dvě bigbítové legendy na jednom pódiu

Malá obec Osvračín nabídla v zámecké zahradě hudební zážitek v podání domažlické DOA rock a kdyňské Zvlášňý školy. Pod patronací Osvračínského uzenářství tak proběhl jeden ze série open air koncertů podpořeným poměrně slušnou návštěvou.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

DOA rock

Domažlice / rock / 1986

Sehraná parta v čele s Jaroslavem Schejbalem u mikrofonu byla jistě lákadlem pro spoustu přítomných hostů. Set plný domácí dílny okořeněný několika světovými covery s českými texty měl úspěch. Prostor u stage se pomalu, ale jistě zaplnil a vystoupení tak mělo parádní atmosféru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Zvlášňý škola

Kdyně / punk rock / 1992

Stovkami koncertů prověření nestoři kdyňského punk rocku se s ničím nemazlili a do publika vypálili pěkně ostrými. V čele se zpěvákem Tomášem Linkešem jsme si užili ty největší pecky včetně nejnovějšího Světla, které do oběhu vypustili o covidové pauze 2020. Kromě oblíbených kulturních vložek přišla na pořad večera i vložka fotbalová – fanoušci FC Viktoria Plzeň tu ještě jednou oslavili vítězství svých favoritů v naší nejvyšší fotbalové soutěži. Poté muzikanti dojeli prodloužený set s mnoha přídavky v pokročilé noční hodině.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace