22. 6. 2015 Plzeň

Slavnostní vyřazení absolventů SZŠVOŠZ Plzeň 22. 6. 2015

Další krůček naší Martiny ve vzdělání

V pondělí jsme se zúčastnili velice milé a příjemné události - předávání diplomů absolventům Střední zdravotní školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Plzeň.
Tento slavnostní akt završil tříleté studium naší Martiny na VOŠ se specializací Záchranář, a to s červeným diplomem. Důstojnosti ceremoniálu dodaly interiéry a velký sál Měšťanské besedy v Plzni, který se zaplnil do posledního místečka rodiči, prarodiči, partnery, partnerkami či jen kamarády dekorovaných studentů a studentek. Jako hosté se na pódiu představili zástupci města Plzně v resortu školství a zdravotnictví. Potlesk celého sálu si z vystoupení odnesla sólistka opery divadla J. K. Tyla v Plzni. Závěrem celého dopoledne se stal slib nových absolventů. Následovalo rozloučení s přáním mnoha úspěchů jak v životě, tak v budoucím zaměstnání či dalším studiu.
Nemohlo chybět fotografování s kolegy ze třídy a samozřejmě s rodinou. Hezký den jsme zakončili v restauraci ve Starém Plzenci - Český dvůr. Na oběd jsme sice čekali neskutečně dlouho, výsledek však předčil očekávání a na jídle jsme si pochutnali.
Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace