31. 12. 2022 Dožice, Hospůdka

Silvestr v Dožicích – oslava jak má být 31.12.2022

Tradiční silvestrovská oslava v dožické Hospůdce se nádherně protáhla

Je tomu rok, co jsme si užívali změnu letopočtu v příjemném prostředí dožického šenku (zde je odkaz). S dalším rokem vepsaným do našich tváří jsme se vrátili na místo činu a Silvestra tu oslavili, jak se patří. Spousty jídla, pití, pohoda a dobrá zábava nás provázely od podvečerních hodin. S blížící se půlnocí se na stolech objevovaly skleničky a samozřejmě lahvičky sektu, bez kterých by přechod roku nebyl úplný. Ohňostroj, blahopřání a skupinové fotografování u vánočního stromku byly třešinkou silvestrovské veselice. Díky za ochotu při zvěčňování neopakovatelného okamžiku, bude na co vzpomínat.
Druhá polovina noci pokračovala v nastaveném tempu – jídlo, pití a hromadný zpěv u přehrávání hitovek z You Tube. Parádní večírek jsme kolektivně natáhli do ranních hodin, kdy jsme chvilku po páté odcházeli spokojení do svých domovů. Bylo vidět, že v Dožicích to pořád žije. Tímto ještě jednou přeji všem to nejlepší do roku 2023 a snad znovu za 364 dní.
Děkuji za zaslání několika mobilovek od Radky Brejchové, které dokládají výše uvedená slova o pohodě a bujarém veselí. Děkuji moc!!!

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský, Radka Brejchová
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace