19. 4. 2019 Plzeň Septic People, Fiasko, Přísun Povolen

S Pomlázkou do Poga! v Plzni 19.4.2019

Punk rockový večer v Parlament Clubu

V pátek jsme měli tu čest a zúčastnili se druhé zastávky ze čtyřbodové velikonoční šňůry pražské skupiny Přísun Povolen. Na zteči klubových scén v české kotlině je doprovází spřízněné skupiny, v tomto případě to byl Septic People a Fiasko. Avizovaný Dildo Boyz se na poslední chvíli omluvil a my tak přišli o rozšířené poznání představitelů české hudební scény.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Septic People

Horšovský Týn / hard rock n´roll / 2010

Nabouchaná kapela s vlastní tvorbou a osobitou atmosférou rozjela večírek na plný plyn. Stovkami koncertů ostřílený Saša Fedorov nikoho nešetřil a do publika nahustili to nejlepší z několika vydaných alb. Dobrá zpráva je, že do týmu se po delší nemocenské vrátil basák Tomíno.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Fiasko

Klatovy / punk rock / 2008

Plzeňskou paru jsme si dnes poslechli poprvé a doufám, že ne naposledy. V nastoleném rytmu předchozí skupiny dokázali parádně pokračovat prezentací tvorby v podání kytaristy a zpěváka Jana Malého, byť na pódiu chyběl omluvený kytarista Marek Šmíd.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Přísun Povolen

Praha / punk-rock / 2016

Punk rock jako vystřižený, perfektně prezentovaný zpěvákem Šakalem, který tu jistě zanechal výrazný otisk. V pražské partě tu na saxofon hraje Mary a u některých skaldeb Šakalovi svým vokálem výrazně pomáhá. Parádní set, ve kterém byl vidět posun vpřed od našeho posledního setkání před rokem (2018) na festivalu ve Voznici. Závěrečné pyrotechnické chrlení jisker z basy Aleše Valenty a kytary Roberta Wiesingera dodalo výraznou tečku povedenému večírku v plzeňském Parlament Clubu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace