3. 1. 2022 Plzeň, Doudlevce

Rodinné odpoledne v Area „D“ Plzeň 3.1.2022

Centrum sportu a zábavy nabízí nespočet atrakcí

V pondělí odpoledne jsme se zajeli podívat do plzeňské Zborovské ulice v Doudlevcích, kde se v přestavěné industriální hale nachází centrum sportu a zábavy pod názvem Area „D“.
Musím říci, že jsem byl velice mile překvapen obrovským prostorem a velice milým prostředím určeným hlavně těm nejmladším. Od dětského koutku, bazénu s míčky, prolézaček, skluzavek po trampolíny malé i velké, labyrinty cestiček k jednotlivým cílům dětského dovádění, skákací hrad… - všude živo a vše v plně funkční kvalitě.
Na své si tu však přijdou i doprovody dětí - každou zábavovou sekci mohly rodiče absolvovat se svými ratolestmi. Občas jsme se tak dostali svým konáním o mnoho desítek let zpět do školního věku a žádná skluzavka, skákadlo či prolézačka před námi, dospěláky, neobstála.
Pro žíznivé či vyhládlé hosty tu měla příjemná obsluha baru připravené vše, co jsme si mohli přát – nealko nápoje, kávičku, zákusky a na zoubek vynikající pizzu, kterou jsme nemohli neochutnat. Hezké odpoledne pro nás končilo před šestou hodinou, kdy jsme se s vnoučky Štěpánkem a Matýskem rozloučili a vyrazili směr domov.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace