22. 4. 2023 Stříbro, KD Olympic

Rockový vlak Olympicu měl zastávku v KD Stříbro 22.4.2023

Koncertní šňůra české bigbítové ikony k oslavě 60. výročí od založení

Velká událost pro fanoušky legendárního Olympicu přišla s termínem koncertu pořádaném v prostorném KD Stříbro. Sál přestavěný ze stojací arény na koncertní síň s vyřádkovanými židličkami se plnil od otevření vstupu v půl sedmé. Se startem ve 20 hodin se nechá říci, že bylo plno – jak vyprodaná místa k sezení, tak pěkných pár desítek hostů postávajících po bocích či za zábranami u zvukařů.
Kromě starých dobrých věcí, známých všem generacím posluchačů jakýchkoliv médií napříč naší vlastí, tu měly své dominantní místo i vizuální efekty na pozadí vystupujícího Olympicu. Obrázky tematicky zapadající k právě hrající skladbě byly oživovány záběry z reálu – zdařilá kombinace.
Se zástupcem MKS Stříbro Davidem Patočkou, jsem se dostal s fotoaparátem i na balkon, odkud zaplněný sál perfektně vynikl.
Olympic tu zahrál na výtečnou, nechyběl výlet Petra Jandy mezi fanoušky, blok v akustickém kytarovém podání všech členů kapely a ani o přídavek jsme nebyli ochuzeni.
Velice povedený koncert, který se v rámci Respect Tour s podtitulem …vlak co nikde nestaví… zapsal do paměti všech zúčastněných.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na webu Hudební knihovna.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace