7. 6. 2024 Újezd u Cerhovic, Letní parket Revival Alkehol, Kabát revival Plzeň

Rockový večer v Újezdě u Cerhovic se těšil početné návštěvě 7.6.2024

Letní parket pod lesem nabídl hostům dobrou muziku v podání dvou revivalových kapel

Páteční večer v Újezdě u Cerhovic měl punc rockového koncertu, na němž se před stovkami hostů představily dvě kapely. Rozjezd si vzala za své hořovická skupina Revival Alkehol, druhým hudebním aktérem se stal Kabát revival Plzeň. Právě ten zde oslavil 18. výročí od prvního koncertu, kterým se zapsal do povědomí široké posluchačské základny. Počasí přálo, pivo teklo proudem, dobrý zvuk masíroval vlnící se kotel a kam až oko dohlédlo, všude pohodová koncertní atmosféra. Připraveno, naladěno a tak nic nebránilo v odpálení prvního setu úvodní kapely.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Revival Alkehol

Hořovice / punk-rock / 2017

Hořovická parta Revival Alkehol má v repertoáru, jak z názvu vyplývá, známé pecky od české top kapely. Hlasitý doprovod dával jasně najevo, že skladby tu padaly na úrodnou půdu a před pódiem bylo pěkně živo. Potlesk si vysloužili muzikanti i svým výletem mezi fans, kde se to neobešlo bez selfíček a kamarádských poplácání po ramenou. My si, kromě jiných setkání, jejich koncert užili i právě na tomto parketu při shodně obsazeném line-upu dne 15.6.2018 (ODKAZ).

Kabát revival Plzeň

Plzeň / rock / 2006

Styl a obsah playlistu je jasně daný již z názvu sehrané kapely Kabát revival Plzeň, který na scénách zakotvil prvním koncertem dne 10.6.2006. Jednoduchým matematickým úkonem se tak dostáváme k číslu 18, které sumarizuje počet let od úvodního vstupu na hudební prkna. Muzikanti jeli jako dobře promazaný stroj a dobrá nálada se z pódia skvěle přelévala do pulsujícího kotle pod ním. Během setu předal zpěvák Marek Vondryska dva volňásky na akci v Jincích (ODKAZ), do které se skupina aktivně zapojí úderem 16. hodiny. Ještě přidám vzpomínku na naše setkání v Blovicích při povánočním koncertu 25.12.2023 (ODKAZ).

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace