20. 11. 2021 Mrákov, KD Natřije, Walda Gang

Rocková noc v Mrákově – finále letošní koncertní sezóny, 20.11.2021

Plný dům, skvělá muzika a mlha kam až oko dohlédlo

Sobotní koncert v KD Mrákov se mnohým příznivcům dobré muziky zapíše do paměti jako vrchol letošní bigbítové sezóny 2021. Na místní scéně se představily dvě kapely, přičemž úvodní Natřije nastoupila jako náhradník za omluvené De Bill Heads. Obrovské finále v druhé polovině večera si pak užili příznivci vyhlášeného Walda Gangu včetně muzikantů samotných.

Natřije

Chlumec nad Cidlinou / pop-punk / 2009

Kapela, fungující na české scéně více jak deset let, má na svém kontě již tři EP a jedno album s názvem Natěrač (2013), jehož pilotní stejnojmenná skladba v playlistě nemohla chybět. Kromě ní tu muzikanti představili Jadernou Fyzičku, Generaci, Anděla, Závisloslost… až po Všechno na světě včetně akustické Bez tebe, které se publiku určitě dostaly hluboko pod kůži. Na mrákovských prknech se parta Natřije ukázala sice poprvé, ale určitě tu zanechala zřetelný otisk a počet sledujících na sociálních sítích se viditelně znásobí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Walda Gang

Praha / rock / 2009

Ještě při přestavbě aparatury začali fanoušci zabírat ta nejlepší místa u zábran. Zvukovka vyvolala první aplaus a s nástupem členů Walda Gangu nebylo v prostorném sále k hnutí. Paráda! Se zpěvákem Mirem Šmajdou v čele předvedli perfektní hudební show plné známých songů a nepostradatelné mlhy, valící se z pódia přes napěchovaný kotel až ke vstupním dveřím. Vytříbené pecky Hudsonské šífy, Na jednu noc, Opičáci, Lásko má já stůňu, Eldorádo… hýbaly sálem do všech stran, při hlasitých chorálech až mrazilo v zádech. Závěrečná Je tu léto a úplně poslední Kluci do nepohody udělaly tečku za povedeným koncertem, který se určitě zapíše do kronik místních kulturních událostí výrazným písmem.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace