29. 4. 2023 Beroun, RC Prdel Rasmane, Bulldog, Fénix

RC Prdel Beroun – Kluboofka fest vol. 5 dne 29.4.2023

Akce pod hlavičkou Kluboofka TV představila trojici formací

Bigbítová bašta živých koncertních událostí s názvem RC Prdel se pochlubila dalším výživným večírkem. Na místní scéně zahrály v rámci Kluboofka Festu kapely se zcela rozdílných domovských přístavů. Ať to byla skupina Rasmane z Nymburka, domácí berounský Bulldog či jičínský Fénix, jedno měly společné – chuť ukázat se v co nejlepším světle fanouškům, kteří si jejich hudební bloky přišli poslechnout.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na webu Hudební knihovna.cz.

Rasmane

Nymburk / hard rock-heavy / 2019

Úvodní set si vzala za své skupina Rasmane, jejíž předností, kromě dobře zpracované heavy muziky, byl i vokál zpěvačky Zdenky. Během vystoupení do sebe perfektně zapadly kytarová sóla, sehranost a samozřejmě zpěv, takže sečteno a podtrženo – velice dobrá vizitka kapely, o které ještě uslyšíme.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Bulldog

Beroun / hard & heavy / 2015

Zhruba půl roku provází domácího Bulldoga zdravotní problémy. Několik odložených koncertů, výhledově otazníky v očích, přesto tu muzikanti předvedli parádní set, který dokázal vytáhnout fans na parket. Bylo vidět, jak si každý z členů vystoupení užívá a pevně věřím, že do budoucna se vše usadí a kapela pojede svojí vytýčenou lajnu stále vpřed.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Fénix

Jičín / heavy-rock / 1999

Poměrně dlouhá cesta z Jičína nezanechala na muzikantech nijaký únavový následek. Hned zvukovka ukázala, že v žádném případě nebudeme ochuzeni o pěkný příval zkrocených decibelů. Menší prostor na pódiu vyřešila kapela originálně – sólový kytarista s basákem většinu koncertu odehráli na parketě přímo mezi kmenovými fanoušky. Palec nahoru. V budoucnu se určitě nebudu bránit návštěvě akce, kde se v line-upu objeví název Fénix.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace