17. 1. 2020 Radobytce Sójová Milada, Skupina Marnosti, The Two Eggs

Punkový mejdan v Radobytcích u Mirotic 17.1.2020

Soukromá akce v netradičních prostorách

V sobotu jsme měli tu čest zúčastnit se přehlídky punkových kapel v obci Radobytce na Písecku. Na soukromé párty zahrály formace již mnoho let zaběhnuté, ale zažili jsme tu i premiéru začínající skupiny, která se na hudební scéně hlasitě hlásí o slovo.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Sójová Milada

Radobytce / punk alternative

Originální název a vlastní tvorba se spoustou koncertů během kariéry. Kapela má za sebou vystoupení po boku Vladimíra Merty či Jiřího Schmitzera. Dnes tu dokázali publikum perfektně rozehřát do provozní teploty a potlesk byl známkou oblíbenosti místní sestavy.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Skupina Marnosti

Písek / experiment punk / 2019

Právě tato formace se k nástrojům postavila poprvé na veřejnosti. Kdo by čekal trému či nejistotu, asi by se pořádně spletl. Pěkně zostra a natvrdo nás masírovali vlastními songy proloženými čtením autorských básní.

The Two Eggs

Tábor / punk / 2014

S kulminující atmosférou nastoupili před rozjetý dav muzikanti, kteří dokázali vyhnat teplotu kotle na maximum. Zpěvák neustále ve středu pogujících fanoušků – většinou na nohou, někdy ve vzduchu a dokonce i vleže na zemi, ale pokaždé s mikrofonem u úst. Kontakt s publikem si neodepřel ani basák a neuvěřitelně energické vystoupení gradovalo přídavkem, který povedený večírek uzavřel ještě před půlnocí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace