22. 4. 2022 Plzeň, Divadlo Pod lampou P.V.A., Sex Deviants, Kohout plaší smrt

Punkový mejdan v Divadle Pod lampou 22.4.2022

Trojice kapel nenechala publikum vychladnout

Páteční večírek jsme si ve známém plzeňském klubu parádně užili. Na prknech, která pamatují stovky koncertů, se představila trojka skupin z blízka i vzdálenějších končin. Jejich produkci skvěle doprovodil početný kotel pod jevištěm a večírek se určitě zařadil k těm vydařeným.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

P.V.A.

Plzeň / punk-rock / 1994

Pod zkratkou P.V.A. oblíbené plzeňské skupiny se skrývá trojice slov – Pod Vlivem Alkoholu. Kromě dobré a publikem hlasitě odměňované muziky je zajímavostí, že většina vydaných titulů má v názvu ona tři písmena P V A. Poslední vydané EP Pět Vohranejch Akordů (2021) je toho přímým důkazem.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Sex Deviants

Strašice / punk rock / 1996

Z nedalekých Strašic to neměla kapela Sex Deviants daleko, což se podepsalo i na početném fans pod stage. Její poslední album Za jinej svět (2020) patří určitě k vydařeným počinům a my jsme si tu jeho velkou část poslechli v přímém přenosu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Kohout plaší smrt

Liberec / crossover / 1996

Z Liberce to je pěkný kus cesty, přesto tu měla skupina Kohout plaší smrt silnou podporu. S muzikanty jsme měli tu čest potkati se v Rokycanech U Pardála 21.9.2021 (zde je odkaz) a mohu jen potvrdit jejich chuť hrát a pochlubit se prací ve zkušebně. Povedený set, který večírek v Lampě definitivně uzavřel.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace