20. 6. 2020 Hradec u Stoda Nízká úroveň, S.A.S., T.B.N.

Punk na Myslivně – 20.6.2020

Minifestík punkové muziky v Hradci u Stoda

Sobotní večer jsme zavítali do příjemného prostředí hostince na Myslivně. Připravený a nazdobený výčep jako na veselku, ochotná obsluha a rozestavěné pódium očekávaly startovací výstřel první kapely.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Nízká úroveň

Rokycany / punk / 2013

Rokycanští muzikanti si pro fanoušky na letošek připravili nové album s názvem Život je punk!, které právě dnes prošlo ostrým křtem. V polovině setu přišla hodina „H“ a kmotr Mařena se ujal slavnostního obřadu. Kdo by čekal bublinky či jak bývá zvykem litry piva, ten by se přepočítal. Zcela decentně placku políbil a během několika minut se stala tato vsuvka minulostí. Kapela pak dojela set s namíchanými skladbami staršího a mladšího data vydání.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

S.A.S.

Nýřany / punk rock / 1993, jako S.A.S. od 2002

Nýřanská ikona kvalitního punku se objevuje nejen jako učinkující formace na pódiích, ale často vystupuje v roli pořadatele mnoha benefičních akcí. Dnes vypálili playlist nabitý osvědčenými kousky s lehkým mixem novějších songů, které již mají fans řádně pod kůží.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

T.B.N.

Nýřany / punk

Další nýřanská parta T.B.N. se stala závěrečným aktérem punkového dýchánku. Na jevišti opět Mařena, tentokrát vyměnil kytaru za bicí a u mikrofonu Bedna, který dodával každému songu spoustu energie. Kapela je mezi fans dosti oblíbená – sborový zpěv první linie s frontmanem toto jen a jen potvrzoval. Večírek končil přesně včas a spokojenost byla znát snad na každém, kdo si na Myslivnu našel cestu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace