15. 9. 2012 Starý Smolivec Minimax

Pouťová zábava ve Starém Smolivci - PROHIBICE 15. 9. 2012

Celorepubliková prohibice nás zastihla na pouťové zábavě ve Starém Smolivci

Sobotní večer měl původně proběhnout klidně. Chtěli jsme si zajít na pivko do Dožické hospůdky. V šest večer však zavolali známí, Robert s Pavlínou, jestli bychom s nimi nevyrazili do Starého Smolivce na pouťovou. No a v sedm jsme už byli na sále. Paráda! Pomalovaný autobus před hospodou Na zámku byl něco jako reklama jednotlivých lokalit Západočeského kraje. Jeho barevná výzdoba přímo volala po zvěčnění, tak jsem ji zvěčnil.
Zábavu pořádali myslivci, čemuž odpovídala i bohatá tombola. Ještě ráno kvůli tomu měli hon. Můžu říct, že než jsem se rozkoukal, byla tombola rozprodána. Ale "žádný stres", mohli jsme si dát o pár pivek víc. Mimochodem velmi dobrých. Nový šenkýř tady točí Kozla. K tanci hrála kapela Minimax, už po několikáté s novým bubeníkem. Zábava skončila jak jinak dlouho po půlnoci no a my jsme tentokrát domů nešli pěšky, ale měli jsme odvoz. Nádhera!
Perlička.Od 14.9.2012, od 19.03 hodin byla vyhlášena na území ČR prohibice na alkoholické nápoje od 20%! Málokteré generaci se takové cti dostane. Pilo se víc piva a sladké likéry. Jinak mi prohibice nevadí, jen je mi líto těch, kteří doplatili na hamižnost nepoctivců.
Další článeček a fotky jsou na Událostech v Mladém Smolivci.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace