29. 9. 2012 Dožice Minimax

Pouťová zábava v Dožicích 29. 9. 2012

Zatančit a na pivko přišli místní i několik přespolních hostů

Letošní dožická pouť na sv. Michaela připadla na 29.9.2012. Je to jedna z mála akcí, kdy se v Hospůdce či na sále při zábavě sejdou sousedi, přespolní nebo chalupáři na pivku. Pouťovou tancovačku jako vždy pořádalo místní SDH s dobrovolníky. Na sále dominovala kapela Minimax, ve výčepu šenkýři, kteří se snažili vyhovět všem přáním hostů. Před hostincem stála střelnice a malý kolotoč, naštěstí zavřený. Myslím si podle výkonu některých návštěvníků ve střelnici, že by určitě povozením na této atrakci pro malé děti nepohrdli. Po dlouhé době se sešlo poměrně dost lidí, tak snad letos hasiči tolik neprodělali a zasponzorují maškarní bál na jaře příštího roku. Večer utekl jako voda, dokonce jsme si hodinku produkce připlatili, takový byl o tanec zájem. Dost dobrý večer s příjemnými lidmi.
Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na organizaci nějak podíleli. Maminkám s dětmi za přípravu a úklid sálu, Petrovi, který jako první začal dělat kroky k uskutečnění zábavy. Velký dík Alence a Aničce za trpělivost při vybírání vstupného!
Perlička. Blížil se konec zábavy. Tak prý, že už půjdeme domů. Naštěstí jsem zapomněl baterku a potmě se nám jít nechtělo. Tak jsme "museli" počkat, až bude venku alespoň trošku vidět.
Další článeček a fotky jsou na Událostech v Mladém Smolivci.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace