1. 9. 2012 Budislavice Minimax

Pouťová zábava v Budislavicích 1. 9. 2012

Zaplněný parket se stal vynikající vizitkou místních pořadatelů

Tak se opět překulil rok a my vyrazili do Budislavic na pouťovou. Po velkých návalech na okolních zábavách jsme přišli včas a dobře jsme udělali. V pohodě jsme chytli naše místo ve výčepu, odkud je všude blízko. Pro občerstvení i do sálu na tanec. Po nás se začalo plnit. Pořadatelům přeji velkou návštěvu! Když s tím mají starosti, ať to stojí za to.
Nám se také líbilo, snad jen ten čas utekl rychleji než jindy, zvlášť když hrála kapela Minimax. V Dožicích v hospodě bylo zavřeno, takže nás z Budislavic šlo poměrně dost. Měsíc byl v úplňku, tak jsem nemusel vyndavat ani baterku. Nebo to bylo svítáním?
Perlička. Prvně za dobu, co fotím na takových akcích, jsem měl na sále diskuzi s jednou slečnou nebo mladou paní o vhodnosti focení na těchto místech. Vypovídali jsme se, půjčil jsem jí aparát, aby si to vyzkoušela. Za chvíli s díky vrátila, že to není ono. Co dodat? Foto dělám proto, abych se podělil o zážitky, atmosféru různých akcí. Ne pro chytání urážlivých nebo jinak pochybných záběrů. Jsem rád, že ti, co tohle čtou, to ví!
Další článeček a fotky jsou v Událostech na Mladém Smolivci

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace