10. 5. 2024 Plzeň, BPA

Poslední zvonění aneb 4.A/PA a 4.B těsně před maturitními zkouškami 10.5.2024

Zahájení svatého týdne pro žáky čtvrtých ročníků BPA mělo téma párty styl

Bezpečnostně právní akademie v Plzni se jako spousta dalších středních škol přiblížila k vrcholu školního roku 2023/2024. Po písemných zkouškách odstartovalo poslední zvonění tradiční svaťák, jenž dává studentům poslední čas k opakování učiva a přípravě k maturitě ústní.

Příchod do školy

Právě poslední zvonění mělo v BPA vyhlášený námět „párty styl“ – při vstupu do školy do vás DJ ze svého aparátu napumpoval diskodecibely. Po bocích mu stála ochranka, která dohlížela na výběr vstupného od každého jednotlivého příchozího. K tomu všemu výzdoba, gejzíry vody z dětských bazénových stříkaček skrápějící kolegy z nižších ročníků a všeobecné veselí – atributy doby před osmou hodinou.

Disko ve třídě 4.A/PA

Čas obědové přestávky využili čtvrťáci k výjimečné akci zde konané – diskotéce přímo v učebně. Tance, zapojení se mladších spolužáků, sóla učitelů, fotografování, selfíčka… Parádní a důstojné rozloučení se čtyřmi roky na této škole. Symbolickou finálovku pak představuje skupinová fotografie, která dokazuje uvolněnou atmosféru pátečního dne.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace