10. 7. 2021 Vlčice Aligátor, Paradox, Arakain

Po roce opět ve Vlčicích na vydařeném festivalu 10.7.2021

Areál u fotbalového hřiště zažil hutný mejdan

Je tomu zhruba rok, co jsme si užívali minifestík ve Vlčicích na Blovicku. Rok se s rokem sešel a my opět vyrazili do hudební arény na koncert trojice kapel, jejichž jména přilákala početnou návštěvu. Zajištěné občerstvovací zázemí a kvalitní zvuk včetně osvětlení doprovázely večer plný dobré muziky.
Další reportík je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Aligátor

Blovice / metal-heavy / 1988

Tak jako v loni, tak i letos zahajovala takřka místní skupina s domovskou stanicí v Blovicích. Heavy metalový blok s Bohumilem Heřmanem v čele rozjeli Aligátoři ve velkém stylu těmi nejlepšími věcmi ze své dílny. Hrozen fanoušků před pódiem pak dokazoval oblíbenost vyzrálých muzikantů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Paradox

Plzeň / hard–rock / 1990

Plzeňští nestoři hardrockových melodií jako vždy nezklamali. Ba naopak, emocemi prostoupenými skladbami přilákali ke scéně většinu osazenstva areálu. Byť měl zpěvák Tonda Vainar a basák Roman Velinov zdravotní handicap, koncert měl grády a určitě si tu rozšířili již tak bohatou fanouškovskou základnu. Ještě dodám, že u basy se jako záskok za Romana blýskl Velinov juniorJakub.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Arakain

Praha / metal

Kulminační bod sobotního večera měl název Arakain. Metalem napěchovaný koncert jsme si mohli užít v prodloužené verzi, čemuž odpovídal playlist sestavený právě k této události. Kotel v této chvíli pulsoval svým životem – vlnění, hlasitý doprovod, rohatí kam oko dohlédlo a samozřejmě nechyběla selfíčka či videa každé písně, každého songu valícího se na nás jako lavina. Potlesk sklízel i zpěvák Honza Toužimský za příkladnou komunikaci s publikem a koncert tak dostával další nezapomenutelný rozměr.  
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace