9. 4. 2023 Dožice, Dožická Hospůdka Velikonoční ping-pongový turnaj

Po roce na Velikonočním turnaji v ping-pongu 9.4.2023

Dožický sál se stal místem konání každoročně se opakující sportovní akce

Dlouho dopředu avizovaný Velikonoční ping-pongový turnaj v Dožicích vol. 12 dostal reálnou podobu v neděli po 13. hodině. Právě v ten okamžik končila prezence a přihlášení účastníci nastupovali k jednotlivým duelům u zelených stolů.
Letos se herní systém vrátil ke stylu každý s každým ve dvou kategoriích – ženy a muži. Zápasy probíhaly korektně a končily podáním rukou bez jakýchkoliv problémů.
Dožičtí fanoušci této, na postřeh a hbitost náročné hry, si nenechali ujít druhou polovinu odpoledne, kdy proti sobě nastoupily smíšené týmy v královské čtyřhře v systému obousměrného pavouka. Právě tyto vyhrocené souboje jsou doprovázené emocemi, povzbuzováním a hecováním jak mezi aktéry samotnými, tak samozřejmě od přítomného publika.
Poslední set, poslední smeč, poslední máchnutí pálkou do prázdna a po výbuchu radosti přišlo na řadu vyhlášení pořadí hlavní organizátorkou – Pavlínou Hoškovou. Jak to v Dožicích bývá zvykem, cenami nebyli odměněni pouze hráči stojící na pomyslné bedně, ale všichni zúčastnění – od posledního místa počínaje. Poté přišlo na řadu závěrečné skupinové foto a hezké sportovní odpoledne se neodvratně přehouplo do času minulého.

Muži

 1. Jirka Kovařík ml.
 2. Jan Nový
 3. Jirka Kovařík st.
 4. Václav Blovský st.
 5. Filip Konvář
 6. František Konvář
 7. Luděk Blovský
 8. Roman Hošek
 9. Matěj Štěpánek
 10. Václav Blovský ml.
 11. Miloš Slebodonik

Ženy

 1. Radka Šnajdrová
 2. Monika Blovská
 3. Adriana Hošková
 4. Alexandra Jindrová
 5. Ilona Konvářová
 6. Lenka Blovská

Sponzory turnaje se staly OÚ Mladý Smolivec a Česká spořitelna.Více o turnaji si můžete přečíst na webu Mladého Smolivce v Událostech. (Připravuje se)

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace