8. 1. 2022 Beroun, RC Prdel The Untitled, Back to Roots, Rapete

Po dlouhém čase opět v RC Prdel Beroun 8.1.2022

Naše premiéra na nové adrese oblíbeného rockáče

Je tomu mnoho měsíců nazad, kdy jsme se s provozovatelem RC Prdel viděli naposledy. Bylo to ještě na staré adrese na Závodí, kterou musel Martin Hruška vyměnit za novou. Vše špatné je k něčemu dobré – současná poloha klubu na tř. Míru v zastavěné části Berouna láká početnější publikum a tím pádem klade i větší nároky na provozovatele RC. Za mne mohu říci, že suteréní prosvícené prostředí s nízkými stropy a zrekonstruovaným interiérem je důstojným místem v pořádání hudebních akcí jakéhokoliv stylu.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

The Untitled

Beroun / pop-rock / 2011

Čtyřčlenná parta se zpěvačkou Viktorií Šimůnkovou se tu blýskla plným playlistem česky i anglicky zpívaných skladeb. Sympatický set uzavřeli přídavkem, po kterém jsme chvilku povídali o kapele, o tvorbě, o plánech do budoucna. Je pravda, že muzikanti zatím nemyslí na vydání placky, ale určitě sklízejí plusové body za práci na nových věcech, kterými své koncerty často obohacují.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Back to Roots

Také představení této povětšinou bluesové skupiny pro nás bylo premiérové. Síla jejich koncertu nebyla pouze ve stylu balancujícím mezi rockem a blues, ale hlavně v emocemi nabité prezentaci domácí dílny. Parádní přednes, určitě palec nahoru! Rád bych ještě doplnil název alba The Endless Road (2020), které obsahuje deset autorských kousků.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Rapete

Králův Dvůr / rock rap / 2016

Na tuto partu pohodových muzikantů jsem se těšil. Dlouho jsme se nepotkali, o to příjemnější setkání to bylo. Trochu povídání před koncertem a pak to přišlo. Nadupaný set, komunikace s fans, známé a hlasitě doprovázené pecky, rozdávání paštik Májka a salámu Vysočina, energie na rozdávání. Co si přát v dnešní nejisté době více? Závěrečné fyzické loučení s fanoušky dalo jejich setu punc výjimečnosti a neopakovatelnosti.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace