14. 7. 2017 Řesanice Plektrum

Plektrum v Řesanicích 14. 7. 2017

Po roce jsme se s chebskou partou opět setkali na parádní tancovačce

Páteční večer patřil na řesanickém parketu příznivcům tvrdé rockové muziky a jsem rád, že jsme se mohli jako jedni z mnoha zúčastnit. Opět po roce zde vystoupila chebská skupina Plektrum s frontmanem Petrem Řezníčkem v čele. Počasí bylo na vážkách, naštěstí se přiklonilo k „nepršení“ a tak jsme si tancovačku parádně užili.
Jako většinou jsme dorazili včas - nasát atmosféru ještě před úvodní skladbou a v neposlední řadě obsadit co nejlepší místa. Postupně si na parket našlo cestu početné publikum, které dokreslilo pohodovou náladu rockové zábavy. V zákulisí jsem se doslechl, že hlavní pořadatel – Pavel Behenský má v plánu tancovačku s touto kapelou příští rok zopakovat, což by byl počin velice chválihodný.
Kapela se dnes představila ve velice dobrém světle. Nechyběly nové skladby z loni (2016) vydaného CD „Odpovědi“ a samozřejmě staré osvědčené hity, které si s Petrem zpíval takřka každý. Přesto se po půlnoci čas nachýlil a přišla na řadu poslední skladba – „Snad zítra“, což může symbolizovat nevyslovenou pozvánku na příští rok opět sem, na parket v obci Řesanice u Kasejovic

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace