29. 4. 2022 Rakovník, Dům osvěty Enormic, Wicked Dolls, Mentol, E.O.S., Phobos

Párty Pro Tebe v rakovnickém Osvěťáku 29.4.2022

Festival dobré muziky na vzpomínkové akci měl desáté výročí

V pátek večer jsme se vydali do Rakovníka, kde se v Domě osvěty konal již desátý ročník hudebního festivalu s názvem Párty Pro Tebe. Akce byla koncipována jako vzpomínka na Markétu, která by se právě tento den dožila třicátých narozenin. Pořadatelé k této příležitosti sezvali pětici kapel, jež na místním pódiu předvedly své umění a společně s celkem slušně zaplněným sálem zavzpomínaly na událost, která změnila život mnoha lidem.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Enormic

Křivoklát / hard rock-punk / 2014

S křivoklátskou skupinou Enormic jsme se před několika lety již potkali. Po této delší době mohu jen říci, že muzikanti se posunuli o několik příček v hudebním světě výše a debutové album Po svym (2015) tuto skutečnost jen a jen potvrzuje.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Wicked Dolls

Kladno / rock'n'roll-hard rock / 2015

Výrazným atributem čtyřčlenné sestavy Wicked Dolls je zpívající bicman Jirka Klubíčko. Repertoár s anglickými i českými texty měl šťávu, určitě líbivý blok s podporou publika.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Mentol

Stochov / hard rock / 1988

Ne stochovské hardrockové nestory jsem se dosti těšil - dlouho jsme se na hudebních akcích nepotkali. V pátek zde potvrdili dobré jméno a v obecenstvu byla vidět spousta fans, kteří si nenechali jejich koncert v plné palebné síle ujít.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

E.O.S.

Stochov / hardcore-metal / 1995

Metalem nabité představení stochovské party bývá pokaždé ozdobou jakékoliv hudební sešlosti, kde se E.O.S. ukáže. Energie se z pódia skvěle přelévala na pulsující parket, emoce a vitalita byla u zpěváka Cica přímo výstavní. Navíc tu zazněla zmínka o přípravě nového CD, což se neobešlo bez hlasitého potlesku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Phobos

Rakovník / post hardcore-alternative / 2003

Domácí nadupané trio nalilo litry adrenalinu do stále sympaticky zaplněného sálu. Byť se z pátečního večera stalo sobotní ráno, publikum kapelu doprovázelo kousek od kousku anglicky zpívaného repertoáru. Určitě vydařený set, který festival Párty Pro Tebe vol. 10 důstojně uzavřel.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace