2. 7. 2022 Ohrazenice, Restaurace u Pstruha 1VISH, Alba Ecclesia, V.P.O.ho, Zaseklý stroje, Revival Alkehol

Ohrazenice u Jinec – Motosraz U Pstruha s bohatým programem 2.7.2022

Prostor u známé restaurace zaplnili příznivci dobré muziky a pohodové atmosféry

Motorkářská akce s názvem Motosraz U Pstruha měla na programu spoustu muziky a soutěží, kterých si tu žila celkem slušná návštěva. Pro příznivce jednostopých vozidel byla připravená spanilá jízda (té jsme se z časových důvodů nezúčastnili), pro fanoušky kvalitní hudební produkce pak festival obsazený pěti formacemi několika stylů. Přináším krátký fotoreport z dění v okolí Restaurace u Pstruha, kde se po nazvučení scény rozběhla první soutěžní kratochvíle.
Další report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music gate.cz.

Soutěž v pití piva na ex

S improvizovaným pódiem v pozadí odstartovalo odpoledne pivním závodem, kde byla pravidla naprosto jasná. Vypít pivo na ex za nejkratší možný čas. Na některých závodnících byl vidět pravidelný trénink, jiní se do soutěže přihlásili z hecu kamarádů sedících s nimi u stolu.

1VISH

Příbram a okolí / rock / 2022

Mladá příbramská kapela 1VISH se na hudebních mapách objevila letos na začátku roku. Energií sršící muzikanti představili playlist se zvučnými covery, mezi kterými se vyjímala domácí dílna. Právě ta signalizuje dobrou hudební budoucnost skupiny, která je na začátku kariéry.

Soutěž v převozu parťáka na stavebním kolečku

Přestávka byla vyplněna slalomovým závodem, kde byl v převozu na kolečku největším soupeřem čas. Během soutěže nechyběly zajímavé okamžiky – vyklopení ještě před stratem, řízení imaginárním volantem či obrovská neskrývaná radost vítězů.

Alba Ecclesia

Zdice / hard rock / 2019

Hardrockový blok byl perfektně prezentovaný neopakovatelným chraplákem zpívajícího kytaristy Michala Štefla. Vlastní věci, hutná muzika a zajímavé texty nenechaly publikum v klidu. Byť se teplota šplhala do červených tropických čísel, na výkon kapely a aktivitě hloučku fanoušků to nemělo žádný vliv.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Soutěž v hodu pivním sudem

Závod pro silné muže a jak ukázal vývoj, i pro silné ženy. Mezi styly metů bych uvedl ten přes hlavu, ten klasický, ale i ten nejnebezpečnější – diskařský. Kromě obvyklého soustředění tu proběhlo i hecování bojovým tancem, za který by se nemusel stydět ani tým ragbistů z Nového Zélandu. V každém případě všichni přežili ve zdraví a vítěz si odnesl zasloužené ocenění.

V.P.O.ho

Zbiroh / heavy-metal / 2008

Zbirožskou skupinu V.P.O.ho jsme měli možnost užíti si na včerejším pátečním koncertu v Mýtě. Stejně jako tam, tak i tady vyjela sehraná parta na zteč místního pódia na plný plyn. Známé kousky z alba Boj (2021) okořeněné novinkou Jsem bůh slavily úspěch a fanouškové před stage dodávali koncertu tu správnou atmosféru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Zaseklý stroje

Příbram / punk / 2017

Předposlední blok sobotního motorkářského večírku měl punkový sloh. Příbramská kapela Zaseklý stroje předvedla parádní vystoupení s výrazným hlasem zpěváka Bořka. Domácí dílna a pohyb na scéně měly ohlas, který vyvrcholil vytleskaným přídavkem Vlaky jsou zlo.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Revival Alkehol

Hořovice / punk-rock / 2017

Závěr dobře obsazeného festivalu patřil hořovické skupině Revival Alkehol. Z názvu je jasně daný repertoár, o jehož prezentaci se postarala v podstatě celá parta v čele s Mikešem. Známé a oblíbené songy podpořili muzikanti příkladnou komunikací s fanoušky a večírek se neodvratně blížil ke svému finále. Společné foto s příznivci bohužel nevyšlo kvůli mlze na sto procent, na atraktivnosti proběhlého koncertu to však nemělo nijaký vliv a sobotní párty se tak přehoupla do času minulého.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace