20. 5. 2017 Kadov Odyssea rock

Odyssea rock v Kadově 20. 5. 2017

Václav Běhavý se svou mnohaletou partou přilákal do Kadova početné publikum

V sobotu večer jsme se byli podívat opět v areálu firmy Zofi na rockové představení. Tentokrát to nebyl nikdo menší, nežli plzeňská legendární kapela Odyssea.
Včera jsme v jezdecké hale strávili několik hodin, a tak jsme věděli, do čeho jdeme. Podstatně lépe jsme se oblékli a jako na „schvál“, celý večer bylo příjemně, teploučko a téměř bezvětří. Paráda. Připravené pódium s podstatně větší osvětlovací technikou slibovalo lepší podmínky pro focení oproti včerejší spoře osvětlené scéně.
Odysseáčtí fanouškové se začali scházet, přilehlé parkoviště se zaplňovalo, fronta na pivo narůstala, místa k sezení se obsazovala a tak v 9 večer nic nebránilo Václavu Běhavému zahájit úvodní skladbou pouťovou bigbítovou tancovačku. Hit střídal hit, pomalé série střídaly rychlejší vypalovačky, zaplněný parket se vlnil v rytmu toho nejlepšího, co kapela pouštěla do beden. Nádherné vystoupení, při kterém mi vytanula v mysli vzpomínka na můj ještě pubertální věk, kdy Odyssea hrála na první mojí bigbítové tancovačce někde u Klatov. Na to se nezapomíná. Jsem moc rád, že zdraví slouží jak těm za hudebními nástroji, tak vcelku i nám a společně si můžeme vychutnat představení do poslední chviličky.
Ohlášení poslední série přišlo jako blesk z čistého nebe, tak rychle večer utekl. V každém případě přeji muzikantům pevné zdraví a věřím, že se v jezdecké hale firmy Zofi u Kadova za rok opět sejdeme.
Další galerie a trošku historie si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace