19. 10. 2012 Železný Újezd Odyssea clasic

Odyssea clasic v Železném Újezdě 19. 10. 2012

Dlouho nebyl v Železném Újezdě tak naplněný sál, jako dnes. Skvělá tancovačka

Konečně! Hodně dlouho jsme nebyli na velkém "bigbítě". V pátek se to povedlo. Vyrazili jsme do Železného Újezda na legendu našich mladších let - Odysseu. Na akci jsme se mohli nechat přivézt svozovým autobusem, využili jsme však cesty Martiny na trénink a ve výčepu jsme byli ještě před 17 hodinou. Tomu se říká přijet včas! Čas v lokále utíkal jako voda, potkali jsme tu spoustu známých, kteří si tuto produkci také nenechali ujít. Bylo nádherné pozorovat otce rodin nebo i čerstvé dědečky při tanci v sepraných riflích a vyšisovaných "džískách". Věkový průměr byl stavěný akorát tak pro nás, snad jen kapela trošku převyšovala. Taková akce lze jen těžko popsat, ale jak už jsem několikrát napsal, to se musí prožít!
Jeden známý od nás si s kapelou domluvil skupinovou fotku. Měl ji mít. A několikrát. Kapela předvedla profi výkon, ostatně tak jako vždy. Zazpívali jsme si hitovky, zatančili při pohádkách. Málokdo vydržel sedět, v podstatě celý sál byl na nohou. Návštěvě odpovídala i fronta na pivo. Pod půl hodiny jsem se dostal až ke konci zábavy. Domů jsme měli opět odvoz s Martinou, takže už ve dvě jsme hajali v našich postýlkách.
Perlička.I přes náš včasný příjezd, včasné obsazení stolů a namátkové hlídání našich míst na sále nám ho nějaká partička obsadila. "Vrchu" bych se při tom chytil! Někteří hosté prostě nemají kousek vychování a uznání k nároku dříve příchozího. Naštěstí se to během chvíle vyřešilo. Musel však zasáhnout i výčepní.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace