27. 8. 2021 Hořovice

O nažhavení zaplněného kotle se postaral pražský Zputnik 27.8.2021

Povedený koncert vyšel až na čtvrtý termín

Neustálé covidové problémy posunuly konání hudební super akce z podzimu 2019 až do tohoto data. O to více se fanoušci těšili na své favority, kteří trautenberskou show rozjeli po předkapelách Eviwatt a Zputnik.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Eviwatt

Příbram / rock / 2007

Příbramská parta se zpěvačkou Evlin přivezla blok plný rockových kousků uvařených z domácích ingrediencí. Jako rozjezdovka nezklamala a svojí posluchačskou základnu si určitě zaslouženě rozšířila.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Zputnik

Praha / punk

Energií nabitý set s pražským Zputnikem potěšil snad každého, kdo cestu do Hořovic vážil. Nadupané představení s neúnavnou zpěvačkou Anetou Práglovou mělo šťávu a kotel doslova probublával u každého songu, který na nás kapela vybalila.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Trautenberk

Klatovy / tanz-metal / 2010

Zlatým hřebem pátečního mejdanu se stalo vystoupení klatovských tanz metalových nezmarů. V rámci republikového tour Deset let v revíru nám Trautenberk naservíroval dlouhý seznam kousků opěvujících sličnou Aničku, dobré jídlo, ale zahráli i nové věci z posledního alba Ticho nad pekáčem. Velká oslavná jízda se uskutečnila k desátému výročí od prvního koncertu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace