29. 5. 2021 Hnačov

O hnačovské finále se postaral legendární Brutus - 29.5.2021

Sobotní motoristický den vyvrcholil rockovým koncertem

Poslední květnový víkend byl na Hnačově ve znamení burácení motorů, přehlídky vozidel z éry dávno minulé a v podvečerních hodinách pak ukázkou kvalitní muziky. O akci s názvem Svaz socialistických vozidel vol. 7 bude samostatný reportík, v tomto příspěvku bych rád podtrhl a zvýraznil hudební produkci tří kapel, které se postaraly o závěr úspěšné akce.
Oficiální report s další galerií si můžete prohlédnout na serveru Music Gate.cz.

Adys

Klatovy / power-pop / 2018

Na Hnačovský rybník jsme vyrazili tak, abychom stihli vystoupení klatovské kapely Adys. Povedlo se, a my si mohli nerušeně užít plnohodnotný set muzikantů, kteří mají na triku vydání debutového alba Naděje (2020). Shodou okolností jsme měli tu čest bytí u křtu placky, který proběhl v Janovicích nad Úhlavou v loňském roce. Níže je odkaz na tuto významnou hudební událost.
Náš první letošní fest – Janovice nad Úhlavou 6.6.2020

The Shower

Klatovy / rock'n'roll

Kvarteto sehraných muzikantů představilo skladby v rock'n'rollovém či bluesovém stylu zapadajících převážně do 50-tých a 60-tých let. I když většina songů byla převzatá, zazněla tu i autorská tvorba a dle ohlasu publika si muzikanti rozšířili posluchačskou základnu. Na kontě mají řadu vydaných titulů a na konci setu změnilo několik placek majitele.

Brutus

Rakovník / 1966 jako Mandragora / rock

Vrcholem hnačovského mejdanu se stal bez jakýchkoliv pochybností velice výživný set rakovnického Brutusu. Legenda českého bigbítu se Sašou Pleskou oslovuje generace rockových fanoušků mnoho desítek let a jejich koncerty se mohou chlubit neutuchajícím zájmem napříč celou naší vlastí.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace