6. 6. 2020 Janovice nad Úhlavou Zastodeset, Adys, Pekař

Náš první letošní fest – Janovice nad Úhlavou 6.6.2020

Povedená akce na janovickém koupáku

Sobotní den a ani večer neslibovaly hezké počasí, přesto si do Janovic našla cestu spousta příznivců dobré muziky. V upraveném a dobře zásobeném areálu se tu uskutečnil malý festival v pop rockovém stylu, který dokázal přírodní parket zcela zaplnit.
Oficiální report je na hudebním serveru Music Gate.cz.

Zastodeset

Domažlice / rock pop / 2012

S kapelou jsme se v minulosti již několikrát potkali. Pokaždé jedou na plný plyn a nebylo tomu jinak ani dnes v nevděčné roli rozjezdové formace. V loňském roce vydali album Mezi námi (2019) a posledním počinem je vypuštění klipu Snílek, který má od publikování na You Tube slušnou sledovanost.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Adys

Klatovy / power-pop / 2018

Dnešní koncert byl pro muzikanty výjimečný – kromě hudební produkce zde pokřtili nové CD Naděje (2020). Kromě parádního představení a bouřlivého křtu bych určitě vypíchl netradiční kouřové efekty v druhé polovině koncertu, které zahalily vše, co se na jevišti vyskytovalo.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Pekař

Kutná Hora / pop-folk

Hlavní tahoun se svého úkolu zhostil na výbornou. Nejenže rozezpíval celý areál, ale jeho výlet mezi fanoušky sklidil hlasitý aplaus. Z pódia jsme si dnes od Pekaře neposlechli jen starší osvědčené songy, ale představil i horkou novinku s názvem Zahrada. Koncert dopadal velice dobře a spokojenost se nechala vyčíst snad ze všech tváří přítomných hostů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace