6. 12. 2019 Šťáhlavice Sifon s Václavem Šelmátem, Doutnající Pařezy

Narozeninová oslava ve Šťáhlavicích 6.12.2019

Doutnající Pařezy nastoupily po Sifonu s Václavem Šelmátem

Narozeninová párty spřízněných kapel přilákala do šťáhlavického kotle velký počet fanoušků. Ať to byli příznivci úvodní sestavy či pamětníci zlaté éry Pařezů, společně vytvořili skvělou kulisu pátečního koncertu.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Sifon s Václavem Šelmátem

Plzeň / rock

Prvním aktérem nastupujícím na scénu se stala plzeňská legenda Sifon s Václavem Šelmátem u mikrofonu. S publikem jsme si mohli zazpívat nestárnoucí hitovky zadírající se pod kůži rockerům všech věkových generací. Na pódiu se ve velice dobrém světle ukázal jako host Michal Vaněk, který si s kapelou po závěrečné skladbě užil hlasitý potlesk za povedený blok.

Doutnající Pařezy

Šťáhlavy / 1994-2005; 2008-2011; 2019/ agro metal

Po krátké přestavbě vystoupil z oblaků mlhy hlavní tahoun – Doutnající Pařezy. Noční košile, staré hudební kousky a obrovské nasazení zdobilo jejich vstup do rozjetého bigbítového expresu. Dlouhý set rozdělili přestávkou, při které nechyběly gratulace fanoušků ke čtvrtstoletí kapely a hlavně nádherné dorty od skalních příznivců.
Druhou polovinu odpálili již v tradičním oblečení známými věcmi z vlastní dílny včetně několika coverů. U bicích se vystřídali tři bicmani a hostem u mikrofonu se stal Václav Šelmát z předchozí formace.
Ještě malý dovětek. Po několika ne zrovna příjemných rozhovorech na sále ohledně fotografování jsem vzdal zachycení skvělé atmosféry nadšených hostů. Škoda, určitě by to byla sladká koncertní tečka pro obě vystupující skupiny.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace