30. 6. 2017 Sedlec Perla Šťáhlavy, Eges, Wagabund

Narozeninová oslava Pavla Folků 30. 6. 2017

Celkem velká narozeninováoslava, zahrály zde tři kapely

Rok se sešel s rokem a my velice rádi přijali pozvání na letošní narozeninovou oslavu Pavla Folka zvaného „Folíňa“, konanou opět v Sedlci u potoka. Připravené stany a hosté scházející se popřát a posedět dodávali příjemnou kulisu pátečního večera.
Pro návštěvníky se v udírně připravovaly naložené špekáčky, nechybělo uzené a pivo teklo proudem. Letos se konalo i narozeninové překvapení. Se slovy: „Někdo se ti koupe v bazénu“ přivedli „Folíňa“ k vodě, kde na něho čekalo překvapení – opravdová nafukovací panna. Nebyl by to Pavel, aby kamarádům neudělal radost a s novou „nafukovací“ přítelkyní si zatančil několik pomalých skladeb.
V každém případě vydařená akce, kde nechybělo ani nedobrovolné koupání ve zmíněném potoku. Děkujeme za pozvání a ještě jednou – vše nejlepší.
Hraní kapel se během večera prolínalo, takže nejsou zde vyloženě bloky jednotlivých skupin

Perla Šťáhlavy

Důstojným předskokanem rockové muziky party se stalo šťáhlavické duo s názvem Perla Šťáhlavy, které s houslemi a akordeónem rozezpívali početné publikum.

Eges

K poslechu a hlavně k tanci zde vystoupila plzenecká kapela Eges, která na travnatý parket vytáhla většinu hostů

Wagabund

O hudební závěr večera se postarala skupina Wagabund s novým sólovým kytaristou, která na této akci snad ani nemůže chybět.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace