24. 11. 2012 Železný Újezd Music Klatovy

Myslivecký ples v Železném Újezdě 24. 11. 2012

Velice prestižní ples s bohatou tombolou, na který se vstupenky shánějí dlouho dopředu

Tak je tady listopad a s ním i začátek plesové sezóny. Ne, že bych plesy vyhledával, ale tenhle je vyjímečný. Myslivci, spousta známých a velká tombola! To jsou plusy, do mínusu bych zařadil nutný společenský oblek, v civilu tam opravdu nikdo nebyl.
V sobotu 24. 11. 2012 večer v 7 hodin přijel objednaný autobus a okružní jízdou nás dopravil na místo v Železném Újezdě. Velká pochvala pro šenkýře! Po zkušenosti z Odyssey se fronta u výčepu nekonala!!! Plný sál, téměř 300 lidí dokázal šenkýř zahltit pivem a vším, co si kdo přál. Opravdu smekám před takovým výkonem.
No a na sále se děli věci. Tombola se prodávala po 100 Kč za obálku, kde byly očíslované lístky. Věcné výhry se mohli vyzvedávat hned ve výčepu, ostatní kupony postoupily do slosování o hlavní ceny - zvěřinu. Na fotkách je vidět příprava pro slosování. Bažanti, divoké kachny, srnky, divočáci a první cena - laň již čekali na své nové majitele. Povedlo se mi zachytit všechny šťastné výherce velkých cen, bohužel ke tvářím neumím přiřadit jména. Můžu jim jen poblahopřát, my jsme vyhráli v malé tombole dvě lahve vína. V zimě pěkně zahřejí jako svařáček.
K tanci a poslechu hrála kapela Music Klatovy. Večer začala lidovými sériemi, které s postupujícím časem vystřídaly série s muzikou, na kterou tančil snad celý sál. Ples si myslím, že se povedl. Po poslední sérii jsme nasedli do přistaveného autobusu, který nás dovezl prakticky až před barák.
Další článeček a několik fotek jsou na Železném Újezdě v Událostech.
Perlička: Potkal jsem tady známého, který se pohybuje v oblasti muziky a různých kapel. Slovo dalo slovo a tak jsem nechal pro Martinu v pátek 30. 11. 2012 zahrát na "narozeninách Rock rádia" v Plzni píseň na přání od Harleje. Jsem zvědavý, jestli to vyjde.
Dnes už můžu říct, že to nevyšlo, na přání Martině nezahráli.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace