1. 10. 2020 Plzeň H.S.V.V., Morek, ŠouflŠou, Lights & Rebels

Múza 2020 – 5. postupové kolo 1.10.2020

Poslední souboje před další covid pauzou

Čtvrteční večer v plzeňském Divadle Pod lampou byl tradičně věnován hudební soutěži Múza 2020. Dnešní páté kolo bylo odstartováno v 19 hodin a na delší čas se stane poledním aktem vyřazovacích soubojů amatérských kapel.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

H.S.V.V.

Radnice / crossover-rock / 2017

Radnická skupina se zpěvákem Jiřím Huclem rozjela večírek ve velkém stylu hned úvodními akordy. Na pódiích v širokém okolí nejsou neznámým pojmem a kromě dobré muziky si s sebou na koncerty vozí početný fans.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Morek

Blatná / alternative rock / 2015

Blatenské trio s kytaristou Vojtou Kovářem u mikrofonu představili vlastní dílnu, jejíž část již dokázali muzikanti přetavit do debutového CD Bestie (2018). Během vystoupení se vytáhl basák Pavel Voborník speciálním prstokladem na svém nástroji.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

ŠouflŠou

Čelákovice / dixieland

Mnohačlenná čelákovická skupina ukázala, jak se dělá dixieland v jejich podání. Živé představení, slovní doprovod každé skladby – určitě si tu udělali dobré jméno.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Lights & Rebels

Domažlice / alternative rock / 2018

Dnes druhé vystupující trio, tentokrát domažlické, vytáhlo z rukávu to nejlepší ze dvouleté práce. Anglické texty prodával kytarista Karel Kuneš a byť vystupovali jako poslední, na porotu udělali silný dojem.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Vyhodnocení

A jak dopadlo páté kolo před očekávanou koronapauzou? Po předání vyhraných volňásků oznámila porota vítěze v diváckém hlasování – stala se jím skupina H.S.V.V. Odborná jury poslal do finále závěrečnou kapelu Lights & Rebels.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace