24. 2. 2023 Plzeň, Music klub Anděl Billy Rudin, Lars, Bonnie

Music club Anděl – zaplněný parket a spokojené publikum 24.2.2023

Na klubovém pódiu se vystřídala finálová trojka loňské Múzy 2022

V pátek večer jsme se vydali po delší době na půdu plzeňského klubu Anděl. Hudební aréna je tu dosti vytížená multižánrovým programem, ze kterého jsme rádi přijali pozvánku lídra pátečního večírku – od skupiny Bonnie. Všechny tři vystupující formace se zúčastnily loňské výběrové soutěže amatérských kapel Múza 2022, kde se umístily na pomyslné bedně (zde je odkaz). Pátek se tak stal koncertem s perfektní atmosférou a herní pohodou sálající ze scény během každého jednotlivého představení. Troufnu si říci, že skupiny si tu podstatně rozšířily posluchačskou základnu, odrážející se na počtu lajků při sledovanosti na sociálních sítích.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na webu Hudební knihovna.cz.

Billy Rudin

Tachov / stoner rock / 2021

Trojice muzikantů pod hlavičkou Billy Rudin vážilo cestu na hudební prkna plzeňského klubu z Tachovska. Stylem stoner-rock oslovila jak v loňském roce porotu v Lampě, tak určitě i obecenstvo v Andělovi. Hned s úvodními akordy se prostor před jevištěm utěšeně zaplnil a bylo tomu tak v podstatě celý jejich set, potažmo pak celý páteční večer. Anglicky zpívané texty tu měly podporu a kapela si zde jen a jen potvrdila dobré jméno na západočeské scéně.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Spotify.com.

Lars

Domažlice / rock-alternative / 2018

Koncertní výjezd ze základny v Domažlicích si udělala skupina Lars. Tříčlenný formát dal vyniknout sehranosti i ukázkám bravurně zvládnutých nástrojů. Vystoupení se těšilo opět značné podpoře nejen kmenových fans, kteří vytvářeli skvělou kulisu takřka hodinovému setu domažlických muzikantů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Bonnie

Plzeň / alternative-garage / 2021

Nechá se říci, že hudební živel s názvem Bonnie, se stal tahounem večírku. A mohu jen potvrdit správnost výše uvedené věty. Kotel v těchto minutách tlakoval do červených čísel, součástí představení byly skoky z pódia, nošení fans na rukou kamarádů a dokonce i ulička, která jen přilila olej pod roztopený kotel. Parádní představení, jež dokazovalo oblíbenost energické kapely, o které ještě dosti uslyšíme.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace