4. 3. 2023 Domažlice, Bar Moskyto Radiátor, Biceps Pepka námořníka

Moskyto bar – večírek s příchutí dobře kořeněné muziky 4.3.2023

Vstup do koncertní sezóny 2023 se kapelám Radiátor a Biceps Pepka námořníka povedl na jedničku

Sobotní hudební událost ve známém klubu Moskyto Domažlice měla několik úhlů pohledů. Za prvé se tu obě kapely sešly poprvé na společném pódiu, za druhé tu obě formace odpálily letošní koncertní sezónu a v neposlední řadě za třetí – návštěva domažlické bašty kulturních akcí byla pro nás premiérovou. Klub samotný se nachází v prvním podlaží a je skvěle zařízený na pořádání multižánrových sešlostí všeho druhu. My se stali účastníky rockového mejdanu, kde si na místní scéně zahrál klatovsko-blovický Radiátor, jenž v polovině večera předal štafetový kolík domácí skupině Biceps Pepka námořníkaB.P.N. Právě tato parta v Moskytu zafungovala jako pořadatel akce s názvem Rock Band Live.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na webu Hudební knihovna.cz.

Radiátor

Klatovy, Blovice / rock / 2003

Sehraná rocková parta předvedla, přesně jako pokaždé, perfektně vyladěný set. Její songy mají příběhy, mají pointu a celkově se řadí k pohodovým kapelám se stabilními výkony. Letos Radiátor oslaví dva křížky od založení, a to ve velkém stylu – plánuje koncert na klatovském náměstí 19.5.2023 se spoustou hostů a jistě i početným fanouškovským doprovodem. S muzikanty jsme se naposledy potkali na výše uvedeném náměstí 14.8.2019 (zde je odkaz) a pevně věřím, že do dalšího setkání neuplyne tolik času.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Biceps Pepka námořníka

Domažlice / punk-rock'n'roll/ 2021

Domažlická punk-rock 'n' roll kapela B.P.N. se sice o slovo na hudební scéně hlásí teprve od 2021, přesto si troufnu říci, že hlavní koncertní aktivita na muzikanty teprve čeká. Svým výkonem, chutí hrát, bavit publikum i sebe a pilováním nových věcí ve zkušebně si říká o obsazování i na větších festivalových akcích. Původní čtveřice se rozrostla na pětičlennou sestavu – tři kytary je prostě paráda. Ještě k názvu skupiny – z pětice urostlých chlapů jsou čtyři významnými silovými sportovci v evropském měřítku. Právě svaly jsou paralelou mezi B.P.N. a Pepkem námořníkem, jak ho známe z animovaných filmů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace