28. 1. 2022 Plzeň, Divadlo Pod lampou Decultivate, Brutally Deceased, ANCST (Německo)

Metalový večer v Lampě otevřela kapela Decultivate – 28.1.2021

Kromě Decultivate nabídl line up pražskou Brutally Deceased a německý ANCST

V pátek večer proběhl v plzeňském Divadle Pod lampou koncert v ostrém metalovém stylu. Vystupujícím formacím dokázali přítomní hosté vytvořit skvělou kulisu a za sebe mohu říci, že koncert dopadl na výbornou, byť doba podobným akcím moc nepřeje.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Decultivate

Praha / HC metal / 2017

Pražská mlátička Decultivate vyjela na zteč plzeňského klubu s energií prýštící z každého akordu, každé zde prezentované skladby. V loňském roce vydali zatím poslední EP Pohrdat (2021) a navíc mezi fans téhož roku v říjnu vypustili klip Nenávist, závist a sebelítost.

Brutally Deceased

Praha / 2007 / death-metal

Death metal v plné palbě se Lampě zasloužil o obrovskou pozornost. Pražská parta Brutally Deceased na místních prknech nestála poprvé, což se určitě podepsalo na přízni fans. Kapela v hudební práci vychází ze švédské školy a cestu do vyšších hudebních pater podtrhla odehranou novinkou, jež by se měla vejít do připravovaného budoucího CD.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

ANCST (Německo)

Berlín / black metal / 2011

Dlouhý seznam vydaných titulů zdobí konto dnešnímu black metalovému zástupci – německé skupině ANCST . Sehranost a chuť předvést to nejlepší z bohaté domácí dílny ze scény přímo sálaly a odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Výlety hostů k muzikantům na stage, skoky do davu před pódiem, divoká mlýnice nasávající do sebe kolem stojící fanoušky. Neskutečná atmosféra se jistě zapsala do paměti každému z přítomných jak na scéně, tak pod ní.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace