7. 3. 2020 Starý Smolivec Lucie Revival, Duo Brouček

MDŽ ve Starém Smolivci 7.3.2020

Oslava svátku žen trochu jinak

Oslavy MDŽ mají ve Starém Smolivci dlouholetou tradici. Kromě svozu hostů autobusem je tu vždy připravený bohatý program a dnešek nebyl výjimkou.
Oficiální report je k nahlédnutí na webových stránkách obce Mladý Smolivec v Událostech (připravuje se).

Přivítání a koncert kapely Lucie Revival

Po přivítání moderátorkou Veronikou Kubovou potěšila přítomné ženy všech věkových kategorií svým koncertem plzeňská Lucie Revival. Povedený blok s největšími peckami slavných originálů sklidil hlasitý potlesk zaplněného parketu a dočkali jsme se i přídavku. O občerstvení se starala mužská část obecního zastupitelstva, u baru pak připravoval alko i nealko míchané nápoje Martin Faifr. Jeho barmanskou show jsme si mohli užít při oslavách přesně před rokem právě zde, ve Starém Smolivci.

Soutěže, kvízy, předávání květin

Nedílnou součástí MDŽ jsou tematicky zaměřené soutěže. I dnes vybírala moderátorka dobrovolníky z publika, jejichž úkolem bylo poznávat z fotografií významná místa Mladosmolivecka. Snad každá odpověď byla správná a odměnu si soutěžící mohli vybrat na připraveném stolku. Poté přišla na řadu milá povinnost pánské části oslav – předávání krásných růžiček přítomným ženám a dívkám.

Stand-up comedy

Monolog v podání Lucie Macháčkové měl strhující průběh. Herečka a bavička ze sebe v neuvěřitelném sledu dávala k pobavení příběhy své, rodinné či blízkých známých, které dokázaly zaujmout a pobavit všechny přítomné.

Skupina Duo Brouček

Závěrečný blok volné zábavy byl v režii Dua Brouček. Klávesy, kytara, housle a zpěv – vše vyladěné, což dokazoval neustále zaplněný parket. Známé songy si s chutí zazpívali všichni tanečníci, ale texty byly slyšet i od stolů, kde se hosté dokázali srdečně bavit celé hezké odpoledne.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace