22. 2. 2014 Budislavice Minimax

Maškarní bál pro dospělé v Budislavicích 22. 2. 2014

Hojně navštěvovaný dospělácký maškarní bál hosty z širokého okolí opět nezklamal

Hasičský bál v hostinci U Křížů v sobotu měl v podtitulu slůvko maškarní. A opravdu se tu sešlo několik skupin v převlecích, pod kterými jsme jen marně hledali a poznávali své známé a kamarády. Jak bývá zvykem už několik let zpátky, v Budislavicích spojili pořadatelé hasičský bál s bálem maškarním pro dospělé do jednoho večera. Hostům to nevadí, ba naopak. Na sále panuje příjemná domácí atmosféra a hlavně je na co se dívat.
Tentokrát jsme seděli na sále, neboť výčep byl po dlouhé době plný a nás se sešlo poměrně dost. Hrála kapela Minimax, proto se sedělo, tančilo, křepčilo a pilo zcela v pohodě. Masky se začaly scházet po úvodních písních a sešlo se jich poměrně velké množství. Na tématu převleků se jistě podepsala probíhající zimní olympiáda v Soči. Kromě hokejistů a rychlobruslařky se tu sešly upírky s "umělou krví" a rakví, indiáni s vigvamem a poníkem, malá čarodějnice.
Velice hezký večer byl završený rozebráním tomboly a vyhlášením pořadí masek.
Pořadí masek a další galerie jsou na Událostech v Mladém Smolivci.
Ještě malá poznámka: Rudé skvrny na masce Martiny Sáblíkové jsou od barvy. Vyřádily se na ní upírky (viz. foto č. 16, 17, 18).

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace