16. 2. 2013 Budislavice Minimax

Maškarní a hasičský bál v Budislavicích 16. 2. 2013

Spojením hasičského a maškarního bálu nic neubralo na množství hostů a masek

V sobotu jsme se zúčastnili téhle nádherné kulturní akce. Letos byl hasičský spojený s maškarním a jenom to prospělo dobré věci. Plný výčep, plný sál, desítky masek. Paráda! Vyhrál pan Pávek s Otíkem. Dokázali zaujmout nejen převlekem, ale hlavně vtipnými skeči při přestávkách. Kapela Minimax rozdávala pohodu pomocí svých nástrojů, šenkýři se otáčeli za pípou, tombola se nevešla do výčepu. Prostě příjemný večer. Po půlnoci přijeli známí ze Čmelínů. Zdeněk si po letech vyzkoušel, jaké to bylo, když ještě nosil "afro".
Velký dík pořadatelům a všem, kteří si dokázali ze svého volného času kousek ukrojit a věnovat ho přípravě masek a převleků. Pobavili nejen sebe, ale i ostatní, což v dnešní době není žádný častý jev.
Další článeček, fotečky a pořadí masek naleznete na Událostech v Mladém Smolivci.
Perlička: Přijeli jsme včas. Fotím tombolu. "Tady není vše, zbytek je v hasičce", říká šenkýř. Fotím v hasičce, vracíme se do hospody. "Tam nebylo všechno", říká znovu šenkýř a jdeme fotit ještě za školu, kde je naskládané palivové dřevo v metrech. I my jsme jeden metr vyhráli.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace