8. 10. 2021 Lnáře KD Ukradený Vjecy, Horkýže Slíže

Lnářské publikum nastartovaly Ukradený Vjecy – 8.10.2021

Do rozjetého vlaku naskočily jako tahoun Horkýže Slíže

Páteční Lnáře se staly cílem cesty mnoha fanoušků dobré muziky a parádních koncertních okamžiků. Po dlouhé covid pauze a následných open air akcí se o slovo přihlásilo centrum vyhlášených hudebních produkcí – místní prostorný KD. Jako bonbónek a předvěst dalších podzimních vystoupení, si pořadatelé pro hosty připravili dvojkoncert předkapely Ukradený Vjecy a lídra dnešního mejdanu – slovenskou skupinu Horkýže Slíže.
Obsáhlý report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Ukradený Vjecy

Klatovy / rock / 2004

O významné rozšíření působnosti oblíbené klatovské party se postarala pozvánka na tento dlouho očekávaný koncert. Ukradený Vjecy, jejichž repertoár už z názvu vyplývající, je sestavený z toho nejlepšího, co česká rocková scéna nabízí. Kromě samostatných vystoupení není kapela jako přesdskokan neznámým jménem – my jsme si je užili v Makově na koncertě s celorepublikově uznávaným Harlejem (zde je odkaz).

Horkýže Slíže

Nitra / punk rock / 1992

O tom, že jsou jejich koncerty plné energie, nemají fanoušci sehraných muzikantů žádných pochybností. Právě Lnáře se mohli přesvědčit, co znamená natlakovaný kotel bublající svým šíleným chaosem. Hlasitý doprovod starých dobrých pecek potvrzoval oblíbenost, novinky z nového alba Alibaba a 40 krátkych songov II (2021) pak hudební plodnost kapely Horkýže Slíže. Ještě připomenu, že KD Lnáře se staly tento pátek druhou zastávkou na celorepublikové tour k podpoře výše zmíněného CD.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace