29. 8. 2018 Klatovy Kika, Ukradený Vjecy, Lord rock

Křest CD kapely Lord rock 29. 8. 2018

Dvojkoncert na klatovském náměstí

Ve středu jsme se zajeli podívat do Klatov, kde se na Náměstí Míru konal další rockový koncert. Tentokrát měl večer slavnostní punc, neboť Lordi křtili ještě teplé album s názvem Výběr 1988 – 2018. Kromě zmíněné skupiny tu zahrály oblíbené Ukradené Vjecy a přestávky vyplnila mladá zpěvačka Kika. Celou akcí nás provedl moderátor Alan Rohan, pohybující se v hudební branži již mnoho let.
Ofiriální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music gate.cz.

Kika

Mladá zpěvačka předvedla při reprodukované hudbě skladby s vlastními texty. Dle dohledaných info jsem vyčetl, že takřka na den přesně před rokem, Kika právě tady vystoupila se skupinami TAM, Ukradený Vjecy a samozřejmě s Lordy.

Ukradený Vjecy

Klatovy / rock´n´roll / 2004

Kapela, která se hudbou a hlavně vystoupeními parádně baví. Energie z pódia přímo sálala a některé skladby v jejich podání jsou inspirující k návštěvě originálů. Sám jsem zažil. Ještě poznamenám, že skupina letos (2018) vyměnila basáka. V minulosti jsme na nich několikrát byli a nebudu se vyhýbat možnosti jejich koncert opět navštívit.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Lord rock

Klatovy / rock, hard-rock / 1988

Klatovští patrioti předvedli výběr z dlouhé 30. leté klikaté cesty v hudebním světě. Na kontě mají několik vydaných alb, přičemž to poslední bylo dnes ještě teplé. Právě na tomto vystoupení se poprvé dostalo mezi fanoušky a do prodeje. Název Výběr 1988 – 2018 jasně ukazuje, o čem bude obsah. Na kapele jsme byli poprvé a z produkce si odnáším příjemný hudební zážitek.
Ještě ke křtu – kmotrem se stal Alan Rohan, který se později ujal i role dražitele trička a nosičů. Výtěžek z této doprovodné akce byl věnován manželům z Třebýcinky a tělesně postiženému Radkovi S. Hezký večer plný dobré muziky ukázal, že i rockeři dokáží pomoci tam, kde je to třeba.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace